HAKKIMIZDA


Sinem halı yıkama olarak 1994 den yılından bu yana ekonomik ve güvenilir kalitede devamlılık politikamızı hedef belirleyerek emin adımlarla ilerleyen, müşterilerimize hak ettiği hizmeti sunan bu anlayışta çalışan profesyonel bir firmayız.Ankara Halı Yıkama temizlik firması olarak,Ankara koltuk yıkama, halı yıkama, battaniye yıkama, perde yıkama ,yorgan yıkama hizmetlerimiz ile yılların vermiş olduğu tecrübe, altyapı ve kurumsal değerlere olan bağlılığı ile ekip arkadaşlarımız ve müşterilerimiz arasında güven duygusunu oluşturmaktayız. Kurumsal değerlere uygun olarak, verdiğimiz sözü zamanında ve eksiksiz olarak en iyi biçimde yerine getirmeyi ilke edinerek  müşterilerimizin istek, sorun ve ihtiyaçlarını  dikkatli bir şekilde çözüme ulaştırarak özenle takip etmekteyiz.

       Sinem halı yıkama firması olarak siz değerli müşterilerimize temizlik alanında en iyi hizmeti vermeyi imkan ve deneyimleri dâhilinde garanti ediyoruz.Halı, kilim, koltuk ve perdelerinizin renk ve doku sağlıklarının bozulmaması, uzun yıllar boyu hijyen ve temizlik içerisinde kullanmanız için deneyimli personelimiz ve özel temizlik ürünlerimiz ile en ince detaya kadar temizlik yapıyoruz. İşimize olan bağlılığımız ve müşteri beklentilerini karşılama biçimimiz, yaptığımız işe profesyonellik katmaktadır.

Video Tanıtım


Vizyonumuz


"Firmamız, kurulmuş olduğu günden bu yana kendi sektöründe her zaman bir adım daha ileriye ulaşmayı hedeflemiştir. Bu amaçla, var olan sistem ve teknolojileri gecikmeden bünyesine katmış ve yoluna daha hızlı devam etmeyi tercih etmiştir. Sizleri hijyen konusunda memnun ederek dostluğunuzu kazanmayı hedefliyoruz."

Vizyonumuz

Misyonumuz


" Yeni teknoloji sistem ve mekanizmaları hizmetimize dahil ederek halılarınızı kansorojen maddelerden koruyarak çocuklarınıza daha sağlıklı bir ortam sunmak ve halılarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlamak önceliğimizdir."

Misyonumuz